ماندگاری تزریق ژل فیلر چقدر است؟

برای خرید ژل فیلر ژوویدرم و ژل فیلر رووفیل با ماندگاری بالا به ما مراجعه کنید و بهترین برند ژل فیلر را با ماندگاری بالا تهیه و استفاده کنید.

امروزه روش های زیادی برای مقابله با این خطوط به وجود آمده که یکی از آن ها، تزریق ژل فیلر به صورت فرد است. تزریق ژل فیلر  موجب می شود که چین و چروک ها برای مدتی محو شوند و فرد، ظاهری به مراتب جوان تر و شاداب تر داشته باشد. این کار از یک سو شکل ظاهری فرد را تغییر خواهد داد و از سوی دیگر، روی روحیه او نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت. چین و چروک در صورت هر فرد، نشانه سال ها تجربه است اما همه دوست دارند یک صورت صاف و بدون خط و خطوط داشته باشند.تزریق ژل برای مدتی، در مقابل آینه حس خوبی برای فرد به وجود می آورد. هر چند که نتیجه یک بار تزریق، برای همیشه همراه فرد نیست و به مرور زمان، تاثیرات آن محو خواهد شد.

در تزریق ژل  فیلر ژوویدرم یکی از مهمترین و قابل توجه ترین موارد، ماندگاری تزریق ژل فیلر است. تاریخ انقضا تعیین شده توسط شرکت تولید کننده ژل فیلر، کیفیت مواد را تا آن زمان تضمین می کند. استفاده از پرکننده‌های پوستی منقضی شده ممکن است منجر به کاهش قدرت و ایمنی نتایج پس از درمان شود. بعلاوه ، پرکننده‌های بافت نرم منقضی شده فقط ممکن است نتایج زیبایی را برای مدت کوتاهی در مقایسه با پرکننده‌های پوستی که تاریخ دارند، ارائه دهد.

ماندگاری تزریق ژل فیلر

اکثر فیلرهای پوستی حاوی مواد قابل تجزیه بیولوژیکی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن ، پلی ال لاکتیک اسید (PLLA) و کلسیم هیدروکسی آپاتیت هستند. این ژل فیلر ها قابل جذب، به تدریج توسط بافت‌های اطراف متابولیزه می شوند و مدت زمان ماندگاری آنها تا حد زیادی به سلامت بیمار، وضعیت پوست و انتخاب شیوه زندگی بستگی دارد. هنگامی که پرکننده های تزریق شده شروع به جذب مجدد می کنند؛ با گذشت زمان اصلاحات زیبایی بیمار معکوس می شود. اگرچه این یک فرآیند مورد انتظار است، اما ممکن است پرکننده های منقضی شده نتایج موثری نداشته باشند. نه تنها ممکن است نتوانند نقایص زیبایی شناختی را به اندازه کافی اصلاح کنند، بلکه ممکن است با سرعت بسیار بیشتری نسبت به فیلرهایی که تاریخ مصرف آنها هنوز به پایان نرسیده؛ از بین بروند و جذب شوند. علاوه بر این ، پرکننده های تزریقی منقضی شده از نظر پزشکی غیر ایمن قلمداد می شوند زیرا احتمالاً باعث التهابات و واکنش های آلرژیک خواهند شد. به همین جهت اکیداً به شما توصیه می شود؛ قبل از تزریق مواد پرکننده پوست، آگاهانه تصمیم بگیرند. همیشه به پزشکان واجد شرایط و باتجربه ای که فقط از ویال‌های دارای مهر و موم و با کیفیت برای درمان استفاده می‌کنند، مراجعه کنید.

سبک زندگی و نحوه مراقبت از پوست پس از تزریق ژل فیلر ژوویدرم و تزریق ژل رووفیل

یکی از تاثیرگذارترین عوامل در ماندگاری تزریق ژل، حفاظت از پوست در برابر نور خورشید است. اگر بدون مراقبت، پوست خود را در معرض تابش مستقیم آفتاب قراردهید، باید بدانید که علاوه بر عوارض گوناگون ناشی از آن، در صورت تزریق ژل ، به کوتاه شدن مدت زمان دوام آن نیز کمک کرده اید. مصرف دخانیات نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در کاهش ماندگاری تزریق ژل فیلر است. پرهیز از مصرف غذاهای تند و پیشگری از اعمال فشار و ضربه های مکرر به محل تزریق نیز می‌تواند در افزایش ماندگاری ژل موثر باشد. یکی دیگر از عوامل مهم، کاهش قرارگیری در مکان های گرم مانند سونا و سولار است. رعایت همه موارد عنوان شده، بخصوص در هفته های اول تزریق ژل بسیاری مهم هستند.

آیا چیزی می تواند در طول عمر و ماندگاری ژل فیلر تأثیر بگذارد؟

علاوه بر نوع محصول ژل فیلر که استفاده می شود ، چندین عامل دیگر می توانند بر طول عمر پرکننده پوست تأثیر بگذارند. این شامل:

  • جایی که از ژل فیلر روی صورت شما استفاده می شود.
  • چه مقدار تزریق می شود.
  • سرعتی که بدن شما مواد پرکننده را متابولیزه می کند

طی چند ماه اول پس از تزریق ، فیلر ها به آرامی تجزیه می شوند. اما نتایج قابل مشاهده ثابت می مانند زیرا مواد فیلر توانایی جذب آب را دارند. با این حال ، تقریباً در اواسط مدت زمان مورد انتظار ماندگاری ، کاهش حجم را مشاهده خواهید کرد. بنابراین ، تزریق یک فیلر لمسی در این مرحله می تواند بسیار مفید باشد زیرا می تواند نتایج شما را مدت زمان طولانی تری حفظ کند.

 

ماندگاری ژل‌ فیلر ژوویدرم

ژل‌های ژوویدرم حاوی اسید هیالورونیک بوده و به جوانسازی پوست کمک شایانی می‌کنند. این روش از عوارض بسیار کمی برخوردار است و نتایج آن بسیار فوری است.

  • میزان ماندگاری تزریق ژل ژوویدرم وولبلا: این ژل به مدت 12 ماه ماندگاری داشته و برای از بین بردن چین و چروک زیر چشم بسیار مفید می‌باشد. از این ژل برای حجم‌دهی به لب و خطوط عمودی اطراف آن استفاده می‌شود. برای ماندگاری بیشتر می‌توان از روش‌های ترمیمی و تکرار تزریق این ژل استفاده کرد.
  • ژوویدرم اولترا ایکس‌سی: این ژل گزینه مناسبی برای برای رفع چین و چروک متوسط اطراف دهان و نواحی مختلف صورت بوده و تقریبا 1 سال ماندگاری دارد.
  • ژوویدرم اولترا پلاس ایکس‌سی: این ژل کمی از نمونه قبلی قوی‌تر بوده و برای از بین بردن چین و چروک‌های عمیق صورت و اطراف دهان موثر است. این فیلر 1 سال ماندگاری داشته و قابلیت ترمیم و تکرار نیز دارد.
  • میزان ماندگاری تزریق ژل ژوویدرم ولوما: این ژل بیشترین ماندگاری را نسبت به سایر فیلرها داشته و تقریبا 2 سال طول عمر دارد. این ژل برای از بین بردن چین و چروک صورت، بازیابی حجم گونه‌ها و لیفت غبغب بسیار موثر است.
  • ژوویدرم ولور: از این ژل به عنوان جوانسازی صورت و حجم‌دهی لب‌ها استفاده می‌شود. ماندگاری این فیلر بین 12 الی 18 ماه بوده و پس از از بین رفتن نتایج، مجددا می‌توان آن را تکرار کرد. یکی از مهمترین مسائلی که در تزریق ژل باید توجه کرد، انجام روش‌های ترمیمی به منظور افزایش ماندگاری نتایج است.

 

ماندگاری ژل فیلر رووفیل

میزان ماندگاری یکی از امتیاز های مهم ژل رووفیل به شمار می رود. چرا که مدت زمان دوام آوردن این فیلر روی صورت شما، از بسیاری از فیلر های دیگر بیشتر خواهد بود.

بسیاری از ژل ها نهایتا 6 ماه ماندگاری دارند اما شما به طور متوسط به مدت 12 ماه از نتایج حاصل از تزریق فیلر رووفیل برخوردار خواهید شد. این موضوع البته به مسائل مختلف دیگری نیز بستگی دارد.

اگر تزریق ژل به صورت شما به درستی صورت نگیرد، اگر یک پزشک متخصص این کار را انجام ندهد، اگر میزان درستی از ژل برای تزریق انتخاب نشود و همچنین اگر شما مراقبت های اصولی لازم را پس از انجام تزریق مد نظر قرار ندهید، این نتایج برای شما ماندگاری زیادی نخواهد داشت.

 

خرید ژل فیلر

هزینه های لازم برای خرید ژل فیلر ، کمی بالا به نظر می رسد. در حقیقت ژل فیلر رووفیل ، یکی از ژل های نسبتا گران قیمت موجود در بازار است و نمی توان آن را در فهرست فیلر هایی با هزینه متوسط قرار داد.

در مورد هزینه های لازم برای خرید این ژل، باید به یک موضوع مهم توجه کرد و آن، میزان ماندگاری این فیلر است. از آن جایی که میزان ماندگاری ژل رووفیل بالا به نظر می رسد و شما خیلی زود به تزریق دیگری نیاز ندارید، پرداخت هزینه های لازم برای آن در نهایت به لحاظ مالی برای شما به صرفه خواهد بود.

 چگونه می توان ماندگاری ژل های موقت را افزایش داد؟

چند ماه بعد از تزریق ژل، از حجم ژل ها کاسته می شود ولی بیمار هیچ تغییری را احساس نمی کند زیرا ژل ها می توانند آب های موجود در بافت های صورت را به خودشان جذب کنند. به محض اینکه ماندگاری ژل تزریق شده به پایان می رسد، بیمار متوجه کاهش حجم ژل های تزریق شده در صورت خود خواهد شد.

حالا سوالی که برایمان پیش می آید این است که چگونه می توان ماندگاری ژل های تزریق شده را افزایش داد. در این زمینه، متخصص می تواند با توجه به خصوصیات ظاهری و توقعات بیمار پیشنهاداتی را به او ارائه بدهد.

متخصص برای دوره ریکاوری بیمار، برنامه ریزی دقیقی می کند و در مورد تمام کارهایی که باعث تحلیل ژل های تزریق شده می شود مثل نحوه نادرست خوابیدن و غیره، برای بیمار توضیح می دهد.

همچنین به منظور افزایش ماندگاری ژل های تزریق شده، متخصص در مورد تعداد جلسات لازم برای تزریق ژل، برای بیمار بطور سالانه هم برنامه ریزی می کند؛

مثلا اکثر بیماران در سال به 1 الی 2 جلسه تزریق ژل احتیاج دارند. البته تزریق منظم ژل برای بیمار فواید زیادی را به دنبال دارد؛ مثلا بیماری که طبق برنامه ریزی متخصص اقدام به تزریق ژل می کند، به حجم کمتری از ژل نیاز خواهد داشت. تزریق ژل با حجم کمتر، عوارض ناشی از تزریق ژل را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد.

برای افزایش ماندگاری ژل های موقت، چند روش مشخص وجود دارد. اول مراقبت از پوست در مقابل اشعه آفتاب و کاهش دادن زمان سپری کردن در معرض تابش خورشید است.

فرد پس از تزریق فیلر، باید به مراتب بیشتر از گذاشته از پوست خود محافظت کند. داشتن یک رژیم غذایی سالم نیز در این مورد کاملا موثر خواهد بود. افزایش میوه و سبزیجات در رژیم و کاهش غذاهای سرشار از نمک و روغن، می تواند به ماندگار تر شدن اثر ژل ها کمک کند.

همچنین فرد باید مراقب باشد که با فعالیت بدنی بیش از حد، به پوست و آثار تزریق ژل لطمه نزند. حفظ آرامش و برنامه ریزی درست نیز، نقش بسزایی در باقی ماندن آثار تزریق در یک دوره طولانی‌ تر دارند.

 

در آخر برای انتخاب بهترین برند ژل فیلر  با ماندگاری بالا  و  خرید ژل فیلر مناسب باید به موارد گفته شده ی فوق توجه کنید و در از مراکز و داروخانه های معتبر تهیه کنید. داروخانه آنلاین جالینوس یکی از وارد کننده های اصلی ژل فیلر ژوویدرم و ژل فیلر رووفیل و … است که می توان با مراجعه به سایت جالینوس و یا خرید حضوری از بهترین محصولات زیبایی و دارویی بهره مند شوید.